Jak se zbavit strachu II.

19. prosince 2014 v 20:49 | Alison |  Seriál - jak se zbavit strachu
- Strach se nás snaží ovládat.
Tak proč neovládneme my jeho ?
- Martin Alison Swift
Návody budou podobné ale každý pocit je jiný
Dneska si řekneme pár způsobů jak se strachu zbavit nebo ho ochromit.
Tak jdem na to !
Způsob I.
Představte si zámek z čisté lásky. Představujte si ho do detailu. Je to dobré dělat když se bojíte třeba tmy před spaním.
Příklad:
Zámek má dvě věže. Na nádvoří je fontánka z křišťálu. Není tam voda ale láska. Celý zámek je z lásky. Celou dobu zní v zámku krásná hudba. Jdete dovnitř. Vejdete do velkého sálu kde je bál. Máte na sobě nějaké šaty. Projdete celý zámek a skončíte u vaší komnaty. Z té srší všechna ta láska. Otevřete dveře a vidíte postel s nebesy.. Polštáře jsou ze zlatých nití. Peřina je modrá jako ocená. Mátena sokbě pyžamo. Ulehnete a nad vámi jsou hvězdy. Objímá vás láska a hraje vám líbezná hudba. Pomalu usínáte...
Způsob II.
Představte si křišťálovou kouli a v ní zámek z křišťálu. Zámek může být podobný obrázku v pravo. Základem je ta křišťálová koule. Symbolizuje kruh přes který se strach nedostane. Zámek a vy jste tedy v naprostém bezpečí.
Postup:
Představte si zámek z křišťálu. Pak si představujte jak se kolem něj tvoří křišťalová koule přes kterou se žádný strach nedostane. Jste tedy v kouli a v zámku. Představujte si zase různé pokoje. Zase si představte vaši ložnici a sebe v pyžamu. Máte lustr z křišťáu a na něm svíčky které vám pokoj ozařují. Polštáře máte z bílých nití, peřiny jsou ze zlatých nití. Nad vámi je nebe. Vy usínáte.
Příklad místností:
  • Hodovní síň
  • Knihovna
  • Galerii
Způsob III.
Je to na principu psi ballu (,,koule" energie). Není to nic nebezpečného. Není to sice lehké ale určitě to zvládnete☺.
Je třeba představivost. Utvoříte kouli která strach zamkne v sobě a pak ho láska promění v lásku či ho zničí.
Postup č. I.
Soustředte se na strach. Strach není skutečný ani se nedá vidět ale jde zničit. Představte si buď neutrální (bílou) nebo vaši oblíbenou barvu. Ta barva vytvoří kolem strachu hranice které se pomalu ,,přemění" na kouli. Pak si představte bílou energii a pusťte ji do té koule. Pak si ještě představujte jak tam proudí láska (třeba jako neutrální barvu, tedy bílou).
Postup č. 2
Je třeba se soustředit. Dejte ruce od sebe asi tak 10 cm. Představujte si jak se vám vytváří koule. Jak bude mít tak 10 - 15 cm tak ji ,,hoďte" na váš ,,obláček" strachu a představte si jak ta koule ,,vysává" strach a mahromaďuje ho do sebe. Jak bude všechen strach pryč tak kouli prozařte a strach bude pryč.
Způsob IV.
Je to uplně primitivní. Jde se stím ochránit před kledbami, démony apod.
Postup
Představte si kopem sebe bílý kryt kteří tvoří jakési vajíčko které vás uzavře a nic na vás nemůže.
Tak to pro dnešek bude stačit. Tak doufám že se líbilo.
A nezapomeňte
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 imalea imalea | Web | 1. ledna 2015 v 19:59 | Reagovat

:) hezke

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama